Hakkımızda

Hakkımızda

2005 yılında kurulan DUDO CATERİNG  ”Exclusive Catering” alanında ülkemizin her yerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Deneyimli personeli ve yıllardır süren tecrübesiyle birçok sektörde verdiği hizmetlerle adından söz ettirmektedir.

Dudo Catering, kendi tesislerinde ve İstanbul’un seçkin mekanlarında, eğitimli kadrosu, geniş menü seçenekleri ve profesyonel yaklaşımı ile birkaç kişilik özel davetlerden, büyük toplantı ve kongrelere kadar bir çok organizasyona imza atmıştır.

Düğünler, kokteyller, balolar ayrı bir özenle organize edilmektedir. 30 yılı aşkın tecrübesi ile işletmecimiz Namık Kaya 1000’in üzerinde düğün organizasyonu gerçekleştirmiştir. Dünyanın en büyük sağlık kongrelerinden Dünya Kemoterapi Kongresi’nin kokteyl ve gala yemeğini (1500 kişi) Antalya Atatürk Kültür Parkı’nda  ve Dünya Fizik Kongresi’nin gala yemeğini (1000 kişi) Dolmabahçe Sarayı Hasbahçe’de gerçekleştirmiştir. Ayrıca Zeytinburnu  Veli Efendi Hipodromu’nda İstanbul Üniversitesi mezuniyet töreninin (10.000 kişi) yiyecek ve içecek organizasyonu ile üç cumhurbaşkanı, iki başbakan, yabancı devlet ve bilim insanları ve çok sayıda seçkin siyasetçi ve iş adamının teşrif ettiği organizasyonları gerçekleştirmiştir.

İşletmecimiz Namık Kaya, turizm, yiyecek-içecek konularında birçok kurum ve kuruluşta eğitim ve danışmanlık yapmaktadır. İstanbul Üniversitesi Baltalimanı Sosyal Tesisleri’nin kurulmasını, modern, çağdaş bir hale gelmesini sağlamış ve uzun yıllar işletmeciliğini yapmıştır.

İşletmecimiz Haşim Lama, İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa ve Maçka Sosyal Tesisleri’nin kurulmasını, modern, çağdaş bir hale gelmesini sağlamış ve uzun yıllar işletmeciliğini yapmıştır.